Álláslehetőség

‼Rendkívüli lehetőség!‼
Keressük új 1 fő kiskereskedelmi értékesítő és 1 fő raktáros kollégáinkat miskolci üzletünkbe!
Ha számodra fontos, hogy egy olyan helyen dolgozz, ahol a munkád nem csak megbecsülik de meg is fizetik, akkor jelentkezz és erősítsd a Parketta Technika csapatát!

KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKAKÖR

➡Főbb feladataid közé tartozna:
- padlóburkolatok és kiegészítőik értékesítése
- beérkező ügyfelek üdvözlése, igényeik teljes körű felmérése, majd ezek kiszolgálása
- árkalkuláció, ajánlatok készítése
- számlázások és megrendelések kezelése

➡Téged keresünk ha:
- minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- igényes vagy magadra és munkakörnyezetedre
- ismered az értékesítési folyamatokat
- kiváló kommunikációs készséged, könnyen feltérképezed a vásárlói igényeket és megtalálod velük a közös hangnemet
- kommunikatív, és befogadó vagy az újdonságokra
- nem blokkolsz le a váratlan helyzetekben, vállalod a felelősséget
- a felmerülő problémákat nem stresszként, hanem kihívásként éled meg.
- alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

➡Előnyt jelent:
- B kategóriás jogosítvány
- értékesítésben szerzett tapasztalat

RAKTÁROS

- beérkező árú átvétele, betárolása
- árukészlet gondozása, raktári rend fenntartása
- áru-összekészítés, komissiózás, rakodás, árukiadás

-kitartó és becsületes vagy
-jól tudsz csapatban dolgozni
-targoncavezetői engedéllyel rendelkezel
-Megbízható, pontos és önálló vagy
-terhelhető vagy
-jó a fizikai állóképességed

➡Előnyt jelent
- raktározási területen szerzett munkatapasztalat
- vezetői engedély

➡AMIT MI KÍNÁLUNK:➡

- versenyképes jövedelem
- modern, esztétikus munkahelyi környezet
- munkaruházat
- segítőkész munkahelyi csapat

Ha bármelyik munkakört illetően magadra ismertél, úgyvárjuk fényképes önéletrajzod az admin@parkettatechnika.hu e-mail címre!